Výsledky soutěže Interzen 2008

Tak jsme se konečně dočkali výsledků soutěže Interzen 2008 (po téměř dvouměsíčním čekání), takže už se můžu konečně veřejně pochlubit, že tuto soutěž vyhrál můj web NaKoncert.cz

Gratulace přijímám v komentářích :)

17 Comments Výsledky soutěže Interzen 2008

 1. Lukáš Morávek

  Tomáši, blahopřeji. Napadlo mě – přemýšlel jste o rozšíření databáze kapel o zahraniční interprety prostřednictvím feedů LastFM? možná je to technicky scestná myšlenka …

  Reply
 2. Jiří

  Já ti negratuluju, kdo se s nadhledem podívá na výsledky soutěže, může tuto jedním slovem hodnotit. FRAŠKA.

  Todle tady v historii nebylo, a domnívám se že už ani nebude, protože do dalšího ročníku se přihlásí opravdu jen zoufalci.

  Reply
 3. Hellish

  [1] – [6] Děkuji všem

  [4] – Ještě mě čeká spousta práce s českýma kapelama (zatím jsem stále jen na začátku) takže o zahraničních kapelách momentálně nepřemýšlím.

  [7] – Nevěs hlavu, třeba se umístíš příště ;)

  Reply
 4. Dan

  Gratuluji k vítězství. Graficky sice ten web není špičkový, ale líbí se mi na něm, že je na tom vidět kus práce dělané zřejmě z nadšenectví. A některé technické vychytávky se mi moc líbí. Pro mne jasný vítěz v kategorii uživatelský přínos.

  Reply
 5. Jiří

  Aby jsme si rozuměli, nejsem autor, nejsem poražený, Tvůj web se mi líbí, ale hodnotím spíše to co se děje na pozicích 4 – 30.

  PS: Příště to zkusím, vidím, že mám velkou šanci.

  Reply
 6. Jiří

  No doporučím asi je to co ostatním. Projdi si web za webem dle výsledků klidně sestupně a pochopíš, nebo vlastně nepochopíš pokud se aspoň trochu ve webech vyznáš. Hodnotící klíč je jedna obrovská záhada a výsledky také.

  Reply
 7. Hellish

  [11] – Že byla soutěž organizačně zpackaná samozřejmě vím, vždyť jsem se jí účastnil :) Nicméně to bylo selhání pořadatele, nechápu jak to souvisí s výsedným pořadím, které určila porota. Víc se k výslednému pořadí nemůžu vyjadřovat, protože by to z mojí pozice asi nebylo úplně vhodné.

  Reply
 8. Hellish

  „Mechanismus hodnocení projektů zůstal identický s předchozím ročníkem. Každý porotce vybral nejlepší projekty v jednotlivých kategoriích, které potom klasickým způsobem byly ohodnoceny. Body v jednotlivých kategoriích byly sečteny a podle těchto součtů bylo určeno pořadí projektů. A konečné pořadí bylo určeno podle celkového součtu bodů ve všech kategoriích.“

  Co je na tom za obrovskou záhadu? Mě přijde hodnotící klíč jasný a vcelku rozumný. Jak se jednotliví porotci rozhodli obodovat jednotlivé weby je už jiná věc. Ale těžko může někdo zpochybňovat jejich volbu jen na základě toho, že on by vybral jinak.

  Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat.

  Reply
 9. johny

  Třeba má vystoupit v srpnu na Okoři. Ale asi nemá web, ze kterého byste to obšlehli. Prostě se domlouvá a o propagaci se stará asi konkrétní organizátor.

  Reply
 10. johny

  Ahoj, kapely se tam nemohou přidávat. Chceš-li být velkým správcem, určujícím, které kapely stojí za to slyšet nebo přidat jen ty, co zaplatí, tak bys tam neměl mít třeba Jiřího Schmitzera, který normálně koncertuje, ale na těch stránkách stojí, že momentálně nejsou plánované žádné koncerty. To je celkem průser. Dokud se tohle stává, tak by tam mělo být, že jde o zkušební verzi.

  Reply
 11. Hellish

  [15] – Díky za názor.

  1) Web NaKoncert.cz je skutečně teprve v „rozjížděcí“ fázi, ve které byly přidány jen některé kapely. Nicméně jsem to nebyl já kdo kapely vybíral, ale uživatelé, kteří měli (několik měsíců od spuštění) možnost zasílat své požadavky. Nicméně v brzké době se web přehoupne do druhé fáze a každá kapela, která o to bude stát, se bude moci připojit (momentálně probíhá neveřejné testování)

  2) Jediným zdrojem jsou pro nás momentálně weby jednolivých kapel. Informace od pořadatelů nejsou 100% spolehlivé. Navíc není v našich silách sledovat celý internet, jestli náhodou někdo někde něco nenapsal o nějakém koncertě.

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>