Prodávám NaKoncert.cz (prodáno)

Nakoncert.cz

Update: Děkuji za všechny nabídky. NaKoncert.cz jsem prodal firmě Tiscali Media. Věřím, že v jejich rukou má projekt velkou šanci na úspěch a další rozvoj.

Před více než třemi lety, jsem na tomto blogu představil web NaKoncert.cz. A nyní jsem se rozhodl jej prodat (pokud se najde vážný zájemce). Proč?

Pro ty co neznají NaKoncert.cz: jde o webovou službu, která informuje uživatele o koncertech jejich oblíbených kapel v jejich okolí. Slogan „Už žádný promeškaný koncert“ funkci webu docela dobře vystihuje.

S webem NaKoncert.cz jsem měl velké plány, spoustu nápadů jak web rozšířit a udělat službu ještě více zajímavější. Nicméně postupem času se mé priority změnily a já se začal věnovat jiným projektům a NaKoncert.cz se přesunul na druhou kolej. Od té doby stagnuje a to mě mrzí. Během těch tří let nevznikla žádná podobná služba a tak zůstává NaKoncert.cz svým způsobem unikátní. Podle mě má tato služba velký potenciál (jak pro uživatele, tak pro provozovatele), ale NaKoncert.cz je teprve na začátku cesty. A já nyní hledám někoho, kdo by měl zájem pokračovat v tom, co jsem já začal. Pokud nikoho takového nenajdu, tak web zastavím a možná někdy v budoucnu, když budu mít čas a chuť, spustím NaKoncert.cz 2. Ale to asi spíš ne.

A jak na tom NaKoncert.cz dneska je?

  • 56 155 pageviews za měsíc (průměr z posledních 3 měsíců)
  • 23 029 visits měsíčně (průměr z posledních 3 měsíců)
  • 10 031 zaregis­trovaných uživatelů
  • z toho 3 753 uživatelů si nechává každý týden posílat přehled koncertů emailem
  • většinu návštěvnosti tvoří neregistrovaní uživatelé z vyhledávačů.
  • ve vyhledávačích se NaKoncert.cz se zobrazuje mezi prvními výsledky na fráze jako koncerty v Praze, koncerty v Brně, Čechomor koncerty, Horkýže Slíže koncerty atd.

Co je konkrétně na prodej?

Celý projekt. To konkrétně znamená:

  • doména nakoncert.cz
  • kompletní zdrojové soubory
  • kompletní data (kapely, koncerty, uživatelé atd.)
  • celá idea a to včetně dosud nezrealizovaných plánů (rád případnému kupci popíši všechny nápady na vylepšení/roz­šíření, které mám zatím v „šuplíku“)

A kdo by o NaKoncert.cz mohl mít zájem? Podle mého buď někdo z hudební branže (vydavatelství, časopis, rádio atd.), kdo by přes tuto službu propagoval své produkty. Nebo někdo, kdo sice není z hudební branže, ale potřebuje oslovit danou cílovou skupinu (mladé lidi, kteří jsou ochotni za dobrou hudbu platit – chodí na koncerty). Případně někdo, kdo by celý projekt posunul dál a vymyslel pro něj funkční business model (placená registrace hudebních klubů, přeprodej vstupenek atd.)

Máte zájem? Pište na email@hellish.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>