Jaká byla Poslední středa

Poslední středa je speciální typ semináře, který pořádá poradenská firma H1. Speciální je jednak proto že je zdarma, a také že je naprosto neformální (probíhá v hospodě). Je to takové povídání si u piva, jen s tím rozdílem, že se netlachá jen tak na prázdno, protože většina přítomných má spoustu zkušeností v oboru a je tedy skutečně o čem povídat.

Tentokrát byly tématem Pokročilé metody link buildingu. Seminář začal František Štrupl krátkou prezentací, která by se dala stručně shrnout do jedné rady: Udělejte dostatečně zajímavý obsah a lidi vám budou vytvářet zpětné odkazy sami a zdarma :) Prezentaci si můžete prohlédnout na blogu NaH1. Následovala poměrně dlouhá a zajímavá diskuse. První dotazy byly směřovány přímo na členy týmu H1, ale postupně si začali radit všichni mezi sebou a ke konci se role dokonce obrátily a členové týmu H1 si nechali radit od ostatních účastníků ;)

Musím říct, že mě poslední středa zaujala hned z několika důvodů:

  • Setkáte se zde zdarma s lidmi za jejichž přítomnost a rady obvykle musíte platit ;)
  • Nejen pořadatelé, ale i ostatní účastníci mají zajímavé zkušenosti a odborné znalosti
  • Zajímavé téma
  • Neformální atmosféra
  • V neposlední řadě výborná kuchyň restaurace Braunův sklep. Grilovaná vepřová panenka s grilovanými cibulovými kroužky se sezamem a medovo-hořčičnou omáčkou byla naprosto vynikající.

Hned jsem se přihlásil na následující Poslední středu. Jednak proto, že téma Důvěryhodnost webu mne zajímá, a také proto abych si ověřil že tam takhle dobře vaří pokaždé ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>